Depilacja laserowa – czy warto?

Depilacja laserowa - czy warto

Każda z nas marzy o idealnie gładkim ciele, a to dlatego, że daje nam ono poczucie komfortu w każdej sytuacji. Nie potrzebujemy wrastających włosków, czy nieestetycznie wyglądających podrażnień, na które naraża nas depilacja tradycyjna. Dodatkowo wymaga ona cierpliwości i systematyczności. Inaczej jest z depilacją laserową, której skuteczność sięga aż 95% procent. Po około 6-7 zabiegach problem z owłosieniem znika.  

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową?

Po pierwsze to zdecydowana oszczędność czasu, gdyż podczas wykonywania zabiegu depilacji tradycyjnej poświęcasz ok. 8 godzin miesięcznie. To, aż 8 godzin, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Dzieli Cię od tego jedynie parę zabiegów depilacji laserowej. Po serii Twoja skóra stanie się gładka na zawsze.

Zapomnij o wrastających włoskach oraz występowaniu podrażnienia po goleniu. Niestety te  dwa objawy często towarzyszom depilacji tradycyjnej, a jedynie zabieg laserem daje Ci gwarancję, że problem ten zniknie bezpowrotnie.

Dzięki zastosowaniu depilacji laserowej po prostu zaoszczędzisz. Ominie Cię wydawanie na akcesoria do mechanicznego usuwania owłosienia  – maszynki, plastry itp. Możesz już o nich na dobre zapomnieć. Raz wydana kwota na pakiet depilacji, nie wymaga kolejnych nakładów finansowych w późniejszym czasie.

Ogromnym plusem jest fakt odczucia komfortu w każdej sytuacji. Nie zależnie od tego, czy znajdujesz się na basenie, plaży czy na romantycznej randce z ukochanym. Na dodatek gładka skóra doda Ci na pewno sporo pewności siebie.

Jeśli interesuje Cię życie gwiazd i jesteś osobą wzorująca się na idolach to mam tutaj także dobrą wiadomość. Depilacja laserowa stała się hitem wśród celebrytów, a kobiety z czerwonego dywanu nie wyobrażają sobie bez niej życia. Daje im ogromny komfort, na przykład podczas sesji zdjęciowych czy różnych sytuacji życiowych.

Depilacja laserowa – czy warto?

Oczywiście,  że warto, bo jak widzisz wynikają z niej same korzyści dla Ciebie. Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie: „Czy zabiegi depilacji przy użyciu lasera są bolesne?”. Odpowiedź brzmi nie. Depilacja laserowa jest zabiegiem raczej bezbolesnym, a niewielki dyskomfort, porównywalny z ukłuciem komara, jest niwelowany poprzez specjalne woreczki z lodem. Dodatkowo jest to zabieg zupełnie bezpieczny. Urządzenie Vectus™, jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie.