Modne torebki na jesień 2019

modne torebki na jesień 2019

Czas wakacji dobiegł końca. Pogoda za oknem zmienia się  z dnia na dzień a wraz z nią, zmieniamy także nasze stylizacje. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale także akcesoriów takich jak torebki. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się, co będziesz nosić na jesień 2019, zapraszam Cię na wpis, gdzie dowiesz się jakie modele wybrać i gdzie kupić modne torebki na jesień 2019.

Modne torebki 2019 – miękkie i puszyste

Dodatki na jesień i zimę 2019/2020 zapowiadają się niezwykle komfortowo i przytulnie. Nadal w modzie są kopertówki, często pikowane lub obszyte miękkim futerkiem. Takie torebki nosi się nie tylko w dzień, ale również idealnie nadają się do wieczorowej stylizacji. Trend na puszyste akcesoria wciąż trwa, ulegają mu nawet znane marki. Zaraz za nimi plasują się plecaki, które już widnieją na mojej liście zakupowej.

modne torebki na jesień 2019

Modne torebki — podłużne modele

W podłużnych torebkach chodzi o to, jak się je nosi. Torebki te są wąskie, posiadają krótki pasek, który sprawia, że trzyma się je prawie pod pachami. Jak widać, nie żegnamy się z nimi w tym sezonie, wręcz przeciwnie to akcesorium jest wciąż modne. Może nie są one najbardziej praktyczne na świecie, ale za to jakie modne i efektowne!

Modne torebki — zwierzęce wzory

Jednolite torebki są bardzo uniwersalne,  lecz czasem mogą się znudzić. Dlatego jeśli lubicie odrobinę zaszaleć ze wzorem, to warto sięgnąć po modele z motywem zwierzęcym.  Mamy tu do wyboru skórę węża lub też projekty w kocie cętki. Jak nosić torby ze zwierzęcym printem? Sprawdzą się tu kwiaty, krata i grochy, które nie pasują tylko na pozór.

Modne torebki — jakie

Jakie inne modne torebki na jesień 2019 będą trendy? Możecie wybrać modele małe, te rozmiaru XXS, które są sporą ozdobą. Listonoszki są zawsze modne i nigdy się nam nie znudzą. Wybierz odpowiedni wzór dla siebie i baw się modą, wyglądając przy tym stylowo i elegancko.