Przegląd nowości w portfelach damskich – co nowego w trendach damskich

Modny portfel na lata? Hm… Przyznacie, że wiele z Was często stawia czoła w niekończącej się walce z wadami swoich portfeli? Warto wtedy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy przypadkiem nie natrafiłyście na bardzo tanią tandetę… Niestety często zdarza się to bardzo dużej grupie kobiet. Dajemy się nabrać na niskiej jakości podejrzanie tanie portfele damskie, a potem ciągle narzekamy na ich jakość. Czas temu położyć kres! Dlatego ja od kilku tygodni cieszę się z zakupu solidnego portfela damskiego, który spędzi ze mną nie jeden sezon. Bazując na własnych doświadczeniach przygotowałam dla Was moje Czytelniczki, mały przegląd obecnie najmodniejszych portfeli damskich. Dzięki niemu kupicie sobie portfele w 100% oryginalne, modne, estetyczne i jednocześnie bardzo eleganckie portfele. Zapraszam do uważnej lektury!

Solidny portfel – co to właściwie znaczy ?

Na początku chciałabym Wam przybliżyć, co dokładnie oznacza pojęcie ,,solidny portfel’’. W morzu podróbek i tanich materiałów można się naprawdę zgubić. Solidność portfeli jest zależna przede wszystkim od decyzji ich producentów. Wielu z nich idąc drogą na skróty wybiera imitacje oryginalnych tkanin. To najgorsza z możliwych praktyk! Dlatego zanim kupicie portfel damski przeczytajcie dokładnie jego specyfikacje. Najlepsze i najtrwalsze są portfele damskie ze skóry naturalnej. Tutaj UWAGA! Takie portfele wcale nie muszą kosztować bardzo dużo. Doskonałe przykłady solidnych portfeli wykonanych z oryginalnych, włoskich skór znajdziecie w ofercie Super Galanterii. Jest to sklep internetowy, w którego asortymencie znajdują się portfele damskie od rozmaitych, sprawdzonych producentów z całej Europy. Warto tam kupować! Podsumowując – podstawą trwałości portfela jest wysokogatunkowy materiał. Poza tym należy również przyjrzeć się sposobie wykonania wybranego portfela. Jeżeli zauważycie niedocięte nitki, nietrwałe szwy, źle podszyte podszewki wewnętrzne oraz ozdobne dodatki, które ledwie trzymają się powierzchni portfela – NIE KUPUJCIE GO, nie warto w ten sposób tracić pieniędzy. Solidność = wysoka jakość w każdym calu.

Modne portfele damskie skórzane

Kobiety różnią się miedzy sobą gustami i stylami, dlatego postanowiłam Wam przedstawić zestawienie kilku różnych modeli fasonów, które wpadły mi w oko.  Prym w modzie wiodą obecnie portfele skórzane wykonane w stylu retro. Nawiązanie do stylizacji vintage doskonale utrzymuje się w modowych trendach już od kilku długich miesięcy i nie zamierza nas opuścić. Podążając za kierunkami, które wyznaczają nam najpopularniejsze domy mody warto skupić się na zaletach, które niezaprzeczalnie posiada skórzany portfel damski. Portfele skórzane z 100% naturalnej skóry to nierzadko dodatki odzieżowe na lata przekazywane z pokolenia na pokolenie. Zamiast kupować niskiej jakości portfel lepiej postawić na portfele damskie ze skóry. Warto tutaj dodać, że ich zdobienia to najczęściej estetyczny design, którego nie trzeba się wstydzić. Żaden producent nie odważyłby się zdobić oryginalnej skóry w byle jaki sposób. Co więcej, skórzany portfel damski jest wyposażony w sprawnie działające zamki błyskawiczne i sprzączki. Tutaj nie musicie się obawiać o bezpieczeństwo pieniędzy i dokumentów osobistych. Moje top 5 portfeli damskich ze skór naturalnych to portfele vintage takie jak:

Producent Model
Giulia pieralli M344/G002 Portfel damski z skóry ekologicznej z wyjątkowym designem.
Paolo Peruzzi L-13-01 Duży i elegancki portfel damski skórzany w kolorze modnej fuksji.
Jennifer Jones 5553 Skórzany portfel damski typu kopertówka, który może zastąpić małą torebkę zapinany na zamek. Posiada nietypowy wzór barokowych kwiatów.
Paolo Peruzzi Flower FL-80 Skórzany portfel damski z motywem modnych, kobiecych kwiatów, wykonany ze skóry printowej na zewnątrz i licowej wewnątrz.
Franko Germany 1639 To duża portmonetka damska zdobiona motywem kwiatów. Portfel wyprodukowany z wykorzystaniem bardzo przyjemnej w dotyku naturalnej skóry cielęcej.

To tylko wybrane przykłady portfeli damskich, które znajdziecie w asortymencie Super Galanterii. Są tam ich setki, dzięki czemu każda z nas może wybrać wyjątkowy, skórzany portfel damski dla siebie i najbliższych. Niska cena i wysoka jakość naprawdę zachęcają. Polecany sklep dba o swoich klientów lepiej niż inne pod względem pakowania kupowanych produktów. Każdy portfel jest tutaj sprzedawany w oryginalnym pudełku z logotypem producenta. To doskonałe rozwiązanie, gdy dany portfel damski ma być podarowany jako prezent! Ja nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak praktycznym rozwiązaniem. Zachęcam do zakupów! Podzielcie się śmiało swoimi opiniami pod moim wpisem <3