Share Week 2019 – wartościowe blogi, które polecam

Akcja Share Week od paru lat cieszy się ogromną popularnością wśród twórców internetowych. Na pomysł stworzenia jej wpadł Andrzej Tucholski. Cała filozofia jest bardzo prosta – zwyczajnie polecasz blogerów, których cenisz i lubisz za ich twórczość. Zgodnie z zasadami polecasz trzy ulubione blogi. Strony, które mają dla Ciebie wartość, które czytasz regularnie i chcesz by były znane również w szerszym gronie.

Andrzej podsumuje to wszystko i wyróżni blogerów z największą ilością poleceń. Jedną z zasad wzięcia udziału w Share Week jest stworzenie wpisu na własnym blogu, który to przedstawi te wybrane przez Ciebie blogi. Jednak to nie jedyny warunek, więc po prostu polecam zajrzeć na stronę Andrzeja Tucholskiego.

W tym roku ja również biorę udział w tej akcji, więc poniżej przedstawię Wam trzy blogi, które ja odwiedzam regularnie i regularnie czytam i komentuje. Każdy z nich stanowi dla mnie ogromną wartość i daje wielką przyjemność z możliwości uczestnictwa w ich blogowym życiu. Mowa o:

Monika WB

Ona pokaże Ci zdrowe podejście do zdrowego życia. Jeśli lubisz być fit, jednak nie znosisz ciągłych wyrzeczeń – zajrzyj tutaj. Monika pokaże Ci co zrobić by nie zwariować ;). Jeśli lubisz posłuchać dobrej muzyki i pysznie zjeść – to idealne miejsce .

Czary-Marty

Jeśli chcesz wiedzieć co jest na topie w pielęgnacji ciała i interesują Cię najnowsze trendy to blog Marty powinien trafić w Twoje gusta. Dzięki niej poznałam sporo nowości, a moja czytelnicza lista ciągle się powiększa, dzięki jej świetnym książkowym recenzjom.

Matka Też Człowiek

Wychowanie dziecka to nie łatwa sztuka. Wiem to , gdyż sama jestem mamą. Lubię więc czytać porady innych mam, które przeżywają trudy i radości w podobny sposób. Chętnie odwiedzam ten blog również ze względu na sporą liczbę przepisów.

A Wy bierzecie udział w akcji Share Week? Jeżeli tak, podrzućcie linki do Waszych wpisów.